O firmie

Jak na bieżąco monitorować stan nienarodzonego dziecka? Sprawdź sklep i wypożyczalnię z mobilnym, domowym KTG dla ciężarnych

Od 1992 roku zdobywaliśmy doświadczenie na rynkach finansowych. Od tego czasu zapoznawaliśmy się z tematyką pozyskiwania kapitału dla spółek z różnych branż. Kilka lat temu zetknęliśmy się z dziedziną telemedycyny, czyli wykonywaniem badań oraz stawianiem diagnozy na odległość. Zdecydowaliśmy się wesprzeć tę branżę w zakresie wykorzystania specjalistycznych urządzeń. Oferujemy sprzedaż i wynajem przenośnego urządzenia do wykonania KTG dziecka, holterów ciśnieniowych, a także innych aparatów telemedycznych. Atrakcyjne ceny oraz wygoda powodują, że nasz mobilny sprzęt medyczny cieszy się coraz większym powodzeniem. Przekonaj się, dlaczego!

Nowoczesne, domowe badanie KTG płodu, które wykonasz samodzielnie

Poprzez nawiązanie współpracy z dostawcami nowatorskich rozwiązań, dziś możemy promować urządzenia rejestrujące wybrane parametry życiowe organizmu. Aparaty te wykorzystują metodę bezpośredniego, natychmiastowego przesyłu informacji przez sieć GSM. Jako pierwsi wprowadziliśmy do naszej oferty mobilny sprzęt medyczny, taki jak rejestrator/transmiter EKG. Nieustannie obserwujemy rynek telemedycyny, aby systematycznie proponować coraz nowsze rozwiązania i urządzenia wspomagające monitoring stanu zdrowia człowieka. W najbliższej przyszłości planujemy także uruchomienie całodobowej placówki zdalnie kontrolującej wyniki badań KTG dla kobiet ciężarnych. Natomiast dziś zapraszamy do poznania asortymentu sklepu oraz wypożyczalni sprzętu medycznego!

Skontaktuj się z naszym biurem handlowym

W przypadku zainteresowania większą ilością urządzeń przyjedziemy zaprezentować naszą ofertę.